מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind »גרייבסקי-עאסי, משרד עורכי דין
גרייבסקי-עאסי, משרד עורכי דין
משרד גרייבסקי עאסי, לעורכי הדין ניסיון רב במספר תחומים ביניהם, ביטוח לאומי, ערער, תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד
כתובתנו:
רח´ בן יהודה 34, ירושלים
איזורי שירות בארץ:
איזור ירושלים
  • ירושלים

גרייבסקי-עאסי משרד עורכי דין

אנו עוסקים בתביעות כנגד חברות ביטוח בהתאם לפוליסות ביטוח אישיות כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, פוליסות ביטוח בריאות ודומותיהן.

תחום משיק נוסף לתחומי הנזיקין והביטוח הוא הביטוח הלאומי- משרדנו עוסק רבות בייצוג תובעים בפני ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, ועדות ערר ובהתאם לצורך בערעורים על החלטות הועדות, אשר נידונים בפני בתי הדין לעבודה.
במהלך שנות עבודתנו כעורכי דין צברנו ניסיון רב בניהול תביעות נזיקין מגוונות. בכלל זה הופענו רבות בערכאות השונות של בתי משפט ברחבי הארץ, בניהול תיקי הוכחות, ערעורים, חקירות מומחים רפואיים ואחרים.

כמי שעמדו בשני עברי המתרס וייצגו הן תובעים פרטיים והן חברות ביטוח, אנו מכירים היטב את דרכי הפעולה של חברות הביטוח, דבר שמקנה לנו יתרון משמעותי בכל תיק ותיק וראיה כוללת ומקיפה  של ההליך המשפטי על שלל היבטיו.
משרדנו עוסק בייצוג תובעים פרטיים בלבד ואינו נוטל על עצמו ייצוג של חברות ביטוח, זאת על מנת להימנע ממצב של ניגוד אינטרסים. במרבית התיקים המנוהלים במשרדנו, שכר הטרחה נגבה בסופו של ההליך המשפטי, ועל כן דלתנו תמיד פתוחה בפני כל לקוח, ללא קשר לאמצעיו הכלכליים.

פניה ישירה לגרייבסקי-עאסי, משרד עורכי דין
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

סגור