מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind » אודות

אודות פורטל LawFind

הנושא של עריכת הדין מזמן כבר לא נחלת עורכי הדין בלבד, כל אדם מן השורה צריך לדעת כמה מושגי בסיס בין אם הוא מעורב בהליך משפטי ובין אם לא. עם זאת, לצערנו הרב, רובנו נאלץ בשלב מסוים בחיינו להתמודד מול מערכת המשפט – אם מדובר בנושא של תביעות על עוולות שונות, בין אם מדובר בגירושין או בבירור של צוואה. אתר זה מעניק לכם מנוע חיפוש מהיר, יעיל ומקצועי שיסייע לכם למצוא את עורך הדין הטוב ביותר בשבילכם. ע"י חיפוש מדויק על פי קטגוריות תוכלו למצוא עורך דין שמתמקצע בנושא מסוים ויעניק לכם שירות איכותי ואמין.

פורטל LAWFIND הוא יוזמה חדשה שמציעה מגוון שירותים בנושא עריכת דין לציבור הרחב. במסגרת פורטל LAWFIND תוכלו למצוא את כל המידע שאתם זקוקים לו כאשר אתם רוצים להגיש תביעה, כאשר מגישים תביעה נגדכם, כאשר אתם צריכים סיוע של עורך דין בכל נושא שהוא. האתר מכסה מגוון רחב מאוד של תחומים בהם עוסקים עורך דין כגון: נזיקין, הגירה, אזרחות, איכות סביבה, פתרון סכסוכים, פלילי, משפחה, קניין רוחני, מיסים, עבירות מחשב ואינטרנט, המשפט האזרחי, המשפט הציבורי, סיוע בנושא חוזים, ביטוח, נדל"ן ומקרקעין, מסחרי, צרכנות ועוד. כל נושא כזה כולל תת נושאים; למשל נושא משפחה מפרט על מזונות, צוואות, ירושה, אימוץ, משמורת ילדים, חלוקת רכוש וכו´. מלבד זאת האתר מציע גם סקציה שלישית שבה ניתן למצוא עורך דין בכל אחד מהנושאים הללו ברחבי הארץ, לנוחיותכם.

האתר כולל בתוכו כתבות ומאמרים רבים בנושא עריכת הדין שנותנים לאזרחים מן השורה הצצה לעולם מורכב זה ונותן להם את האפשרות להיכנס להליכים משפטיים עם קצת רקע על נושא המשפט, החוקים שלו וההליכים שנוקטים בבית המשפט. כאשר אנו מגיעים למצב שבו אנו צריכים לפתוח בהליכים משפטיים או להתגונן מהם אנו נצטרך להסתייע בשירותיו של עורך דין. האתר הזה עושה סדר בראש ומאפשר לכם, הלקוחות, התובעים או הנתבעים, למצוא את השירות הטוב ביותר, שמתאים לכם ולצרכים שלכם. האתר, שמחולק על פי נושאים בצורה מאוד ברורה, מעניק ללקוח את האופציה להשכרת שירותיו של עורך דין שמתאים בדיוק לנושא שמולו הוא מתמודד.

לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

ייעוץ משפטי חינם
סגור