מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind » איכות הסביבה » עורכי דין לענייני אנרגיה

עורכי דין לענייני אנרגיה

אומרים, כי סקטור האנרגיה הוא מהחמים ביותר בתחום ההשקעות בשוק ההון, ואם אלו הכותרות בשוק ההון, כנראה שישנם דברים רבים מתרחשים מאחורי כן – ועם אותן התרחשויות מעולם הגז, החשמל והנפט ושאר מקורות האנרגיה, כך מסתעף גם תחום הטיפול בדיני אנרגיה, שהרי זהו תחום בין לאומי, אולם בישראל עדיין התחום המשפטי אינו מפותח דיו ונמצא בהתהוות מתמדת.
מלא פרטיך ושלח פניה לכל עורכי הדין המסומנים
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
מידע משפטי בתחום עורכי דין לענייני אנרגיה

אומרים, כי סקטור האנרגיה הוא מהחמים ביותר בתחום ההשקעות בשוק ההון, ואם אלו הכותרות בשוק ההון, כנראה שישנם דברים רבים מתרחשים מאחורי כן – ועם אותן התרחשויות מעולם הגז, החשמל והנפט ושאר מקורות האנרגיה, כך מסתעף גם תחום הטיפול בדיני אנרגיה, שהרי זהו תחום בין לאומי, אולם בישראל עדיין התחום המשפטי אינו מפותח דיו ונמצא בהתהוות מתמדת. בישראל ישנה פעילות רוגשת בתחום – מתפרסמות פעילויות, תקנות, אמנות, אמות מידה והחלטות שהממשלה החליטה בנושא זה, אולם עדיין ישנו מקום ליזום, לחוקק וגם לאכוף בתחום ככל שנושאי האנרגיה בהם עוסקים כיום מתרחבים.
עורכי דין עם התמחות בתחום
עורכי הדין בוגרי הפקולטות למשפטים אינם מתמחים בלימודי תחום מסוים, אלא מיישמים את הבסיס שלמדו באמצעות ההתמחות באחד המשרדים, העוסקים בין השאר גם בנושא אנרגיה – כאשר מלכתחילה העיסוק בתחום אינו מפותח דיו. לאור הפוטנציאל העצום הגלום בתחום האנרגיה, יותר ויותר עורכי דין פונים לעסוק בתחום זה, אולם נשענים לרוב על הספרות המקצועית ופחות על הניסיון.

דיני אנרגיה או דיני איכות הסביבה?
החל מימים אלו ממש, תחום האנרגיה תופס את הנישה שלו – מה שבמשרדים במדינות מתקדמות נקרא Energy Law, וכולל ייעוץ לנושאי רגולציה בתחום דיני אנגריה ודלקים, וכן בשינויים המבניים בעולם החשמל, הגז הטבעי והדלקים השונים. מרכז העיסוק כיום הא בתחומי גז טבעי וחשמל
.
משק הגז הטבעי בישראל
משק הגז בישראל הוא תחום שהחל להתפתח כבר בשנות התשעים של המאה הקודמת ועדיין ב"חיתולים" בתחום החקיקה בישראל, לעומת העולם כולו. השחקנים שבמשק יוצרים מפה דינאמית ולעתים משנים גם את האסטרטגיות העסקיות, אולם לא את חוקי המשחק – שפעמים רבים נשענים על חקיקה ואמנות בין לאומיות, לכן החקיקה ההולכת ונבנית בתחום תבנה מסגרת רחבה שתאפשר בין היתר גם קרקע פוריה לעסקים.

 

כתבות ומאמרים בנושא עורכי דין לענייני אנרגיה
  • ניהול תיק משפטי
    בעבר בחירת עורך הדין הייתה דבר די פשוט. כיום, העניין הפך למורכב מאוד, בטח כאשר יש עורך דין על כל 180 אנשים בישראל. הבחירה היא חשובה, מפני שברצונכם למצוא את העו"ד הטוב ביותר עבורכם, אשר ידאג לאינט...

לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
עוד באיכות הסביבה

סגור