מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind »מגזין משפט בישראל»מגזין נזיקין » עברת אירוע לב? יש לך זכויות
מגזין נזיקין

עברת אירוע לב? יש לך זכויות

זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו בכל זמן נתון. הפרעה או חסימה של זרימת הדם אל הלב יכולה לגרום לאירוע לב, לעיתים אף מבלי לדעת שאנו עוברים אחד כזה באותם רגעים. התוצאות עלולות להיות בלתי הפיכות, ולעיתים אף להיגמר במוות.
  • מערכת האתר
  • |
  • 15/7/2013
  • |
  • 17:43
  • |
  • 1331 צפיות

אם במהלך היום חשתם בכאב פתאומי בחזה, לרוב באיזור הלב, חשתם בדפיקות לב מואצות המשולבות בקוצר נשימה וזיעה קרה, אתם ככל הנראה עוברים אירוע לב. לעיתים אנו לא חשים באף אחד מהתסמינים, ועוברים התקף לב "שקט", אותו אי אפשר לצפות. אנשים אשר רמת הסיכון שלהם לעבור אירוע לב היא גבוהה יהיו בדרך כלל מעשנים, סכרתיים, הסובלים ממחלות לב או כלי דם, מבוגרים וכאלה שחסרה להם פעילות גופנית.

תאונת עבודה
לכל אדם אשר עבר אירוע לב קיימות מספר זכויות שהוא לעיתים אינו מודע אליהן. יש צורך לברר בראש ובראשונה האם מדובר בתאונת עבודה. האם האירוע נגרם במסגרת העבודה, או שמא עשה מאמץ מסוים אשר יכול לגרום לאירוע לב. במקרה זה, ניתן להגיש תביעה למחלקת נפגעי עבודה בשביל לקבל הכרה כפגיעה בעבודה.
אירוע לב יכול לגרור ירידה דרסטית בתפקוד
רשלנות רפואית - שווה בדיקה
אדם אשר נפגע מאירוע לב צריך לבדוק האם היה ניתן למנוע את האירוע. אם אינו ביצע בדיקות מעקב במשך השנים, הוא אינו יכול לטעון על רשלנות רפואית, אך יש לבדוק האם בוצע אבחון נכון לאחר אירוע הלב בטיפול הראשוני בבית החולים והאם הרופא, אליו הגיע המטופל, נתן לו את הטיפול הטוב ביותר על מנת להוריד את הסיכון לאירוע לב.  

הלב בגד – המדינה לא
אירוע לב יכול לגרור אחריו ירידה דרסטית בתפקודו של האדם בחיי היום יום. לעיתים אף יכול לגרור האירוע הליך שיקום ארוך, הגוזל זמן רב וכסף, ומונע מהאדם לעבוד בצורה מסודרת ולייצר לעצמו מקור הכנסה קבוע. אדם שעבר אירוע לב זכאי למספר הטבות מהמדינה: קצבה מביטוח לאומי, הטבות במיסוי ואף סיעוד במקרה הצורך, כל מקרה לגופו.  ומומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בנזיקין במטרה לקבל הטבות אלה. 

עורכי דין נזקי גוף
לפניכם משרדי עורכי דין מובחרים העוסקים בתחום עורכי דין נזקי גוף. הזינו פרטיכם, סמנו משרדים הקרובים ופועלים באיזור מגוריכם ושלחו את הטופס. בתוך זמן קצר נציגי המשרדים יצרו עמכם קשר טלפוני לייעוץ ראשוני או קביעת פגישה.

קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
איזורים בארץ: צפון, שרון, מרכז, שפלה, דרום, ירושלים
סמן לפניה
איזורים בארץ: מרכז
סמן לפניה
איזורים בארץ: ירושלים
סמן לפניה
איזורים בארץ: מרכז, שפלה
סמן לפניה
איזורים בארץ: צפון
סמן לפניה

תגובות הגולשים
שם
1111111111
נושא
2222222222
תוכן
3333333333333
לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

ייעוץ משפטי חינם
כתבות ומאמרים בנושא עברת אירוע לב? יש לך זכויות
סגור