מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind »מגזין משפט בישראל»מגזין עבודה » תביעת תאונת עבודה
מגזין עבודה

תביעת תאונת עבודה

  • מערכת האתר
  • |
  • 1/3/13
  • |
  • 12:10
  • |
  • 1700 צפיות

תאונת עבודה- הגדרתה על פי החוק היא ארוע שבו נפגע עובד – בין אם שכיר ובין אם עצמאי תוך כדי או עקב עבודתו, לרבות תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה. תאונות עבודה וביניהן מחלות מקצוע כלולה בהגדרה על אף אם העובד לא פעל באותו רגע לעבודתו אלא במקום העבודה או בזמן עבודה, כמו למשל פגיעה בעת הכנת ארוחת הצהריים שלו ועוד. על פי הערכות משרד התמ"ת, בישראל נפגעים כ- 60,000 עובדים מדי שנה, כשאלו מהוות 164 תאונות ליום בממוצע. עובדים רבים מאבדים עקב כך ימי עבודה, עלולים לאבד מכושר עבודתם ואף לסבול מאובדן כושר עבודה לצמיתות.

נפגעתי בעבודה. מה עושים?
ראשית, יש ללקט עדי ראיה אשר היו בשטח ולגבות מהם פרטים אישיים על מנת להיעזר בהם בהמשך. לאחר מכן יש להודיע מיד לממונים לקבלת טופס הפניה לטיפול רפואי ב.ל (ביטוח לאומי) 250. כשאתם מגיעים למוסד הרפואי המטפל בכם, עליכם להדגיש ולציין כי זה קרה בזמן העבודה או בדרך אליה או ממנה. עליכם לשמור מרגע זה ואילך כל מסמך רפואי שקיבלתם או עותק של כל מסמך בו השתמשתם. ודאו כי נעשה טיפול מקיף הבודק את כל התסמינים מהם אתם סובלים בעקבות התאונה (גם נזק נפשי).

סיוע משפטי בנושא
על מנת לקבל את הפיצויים המוחזרים לנפגע, יש לאתר ליווי משפטי בכל תביעת דיני עבודה הניתן על ידי עורך דין נזיקין מומחה לתחום. את כל המסמכים אשר אגרתם בנושא הביאו לאותו עורך דין אשר יגיש אותם לרופא מומחה לצורך קבלת חוות דעת מוסמכת. לאחר שתתגבשנה כל עילות התביעה, עורך הדין ינהל משא ומתן מול כל חברות הביטוח לרבות ביטוח לאומי.

מה במידה והתסמינים אינם חולפים?
באם נקבעה לעובד שנפגע נכות מסוימת שבגינה הוא מקבל קצבת נכות ומתברר שהנזק שנגרם גדול יותר ממה שנצפה ואף החמיר, ניתן להגיש ערעור בפני בית הדין לעבודה. על מנת שהערעור יתקבל, חשוב כי עורך דין ינסח זאת על פי חוק.

עורכי דין לענייני תאונות עבודה
לפניכם משרדי עורכי דין מובחרים העוסקים בתחום עורכי דין לענייני תאונות עבודה. הזינו פרטיכם, סמנו משרדים הקרובים ופועלים באיזור מגוריכם ושלחו את הטופס. בתוך זמן קצר נציגי המשרדים יצרו עמכם קשר טלפוני לייעוץ ראשוני או קביעת פגישה.

קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
איזורים בארץ: צפון, שרון, מרכז, שפלה, דרום, ירושלים
סמן לפניה
איזורים בארץ: מרכז
סמן לפניה
איזורים בארץ: שרון, מרכז
סמן לפניה
איזורים בארץ: צפון
סמן לפניה
איזורים בארץ: מרכז, שפלה
סמן לפניה
איזורים בארץ: שרון, מרכז
סמן לפניה

תגובות הגולשים
שם
1111111111
נושא
2222222222
תוכן
3333333333333
לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

ייעוץ משפטי חינם
כתבות ומאמרים בנושא תביעת תאונת עבודה
סגור