מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind »מגזין משפט בישראל»מגזין פלילי » הכנה למשפט פלילי
מגזין פלילי

הכנה למשפט פלילי

כאשר אנו עומדים בפני משפט, צריכים לדעת כיצד להתכונן ומה כדאי לעשות בכדי שלא נגיע למצב שבו נגיע למשפט ולא נהיה מוכנים לדברים אשר יציגו בפנינו. פנייה לעורך דין פלילי בהחלט הכרחית במצב כזה
  • מערכת האתר
  • |
  • 14/10/201
  • |
  • 15:23
  • |
  • 2158 צפיות

כאשר אדם נעצר והולך להיות מואשם במשפט פלילי, הוא צריך בראש ובראשונה לפנות לעורך דין פלילי אשר מכיר את רחשי המקצוע ויודע כיצד לנהוג בנידון. במאמר הבא ננסה לתת מספר עצות שימושיות במקרה שעומד בפניכם משפט פלילי. 

השלב הראשוני: החקירה
טרם הגעתם למצב בו אתם הולכים למשפט, סביר להניח שקיבלתם זימון לחקירה. בחקירה עליכם בראש ובראשונה לדרוש את ייצוגו של עורך דין, זאת בכדי שלא תתקלו במצבים בהם תצטערו על כך שלא בחרתם בזכות אשר מגיעה לכם. אם ההחלטה לאחר החקירה להעמיד אתכם לדין ולהגיש כנגדכם כתב אישום, סביר להניח שתצטרכו עזרה וייערץ מפני שעומד בפניכם תהליך ארוך ומייגע.

משפט פלילי
להכנה מוקדמת יש חשיבות מאוד גדולה במשפט הפלילי, מכיוון שיש כאן הרבה עניינים שלאזרח הממוצע אין הרבה מושג מה קורה סביבו. ככל שתקבלו עזרה כמה שיותר מוקדם כך יהיה יותר טוב לקראת המשפט.
משפט פלילי - צריך להתכונן היטב ועדיף לשכור את שירותיו של ו"ד פלילי

ההכנה למשפט – שלב שלב
בראש ובראשונה, וכך סביר להניח שהעורך דין למשפט פלילי ששכרתם יגיד, צריך לבדוק האם יש עדים אשר תומכים בגרסתכם. לאחר מכן צריך לגבות מהם את העדות, או שתהיה בכתב ומקולטת או מצולמת בוידיאו. אם נניח מדובר באירוע במקום מסוים, ניתן לתעד גם את המקום, כמובן בצירוף מסמכים רלוונטיים אשר תומכים באליבי שלכם כמו שיחות טלפון או חומרי ראיות כאלה ואחרים. עדיף לעשות את כל התהליך הזה במהרה מכיוון שאין לדעת מה יהיה במשך הזמן, האם העדים יהיו זמינים והאם המסמכים האלה ישובו.

הרגע הגיע: המשפט
כאשר הגעתם לבית המשפט החוויה הלא כל כך סימפטית היא כנראה משהו שתצטרכו לעמוד מולו. זה עוד משהו שצריך וניתן ללמוד אותו, את דרך ההתנהלות של המשפט, לבדוק איך בדיוק זה קורה ומה זה למעשה בית משפט (כמובן בהנחה שלא ביקרתם בו בעבר), מה תפקידו של העורך דין ומה סמכויותיו של השופט עד לפרטי פרטים.

אולי תתעניינו גם ב:


עורכי דין לענייני מעצרים
לפניכם משרדי עורכי דין מובחרים העוסקים בתחום עורכי דין לענייני מעצרים. הזינו פרטיכם, סמנו משרדים הקרובים ופועלים באיזור מגוריכם ושלחו את הטופס. בתוך זמן קצר נציגי המשרדים יצרו עמכם קשר טלפוני לייעוץ ראשוני או קביעת פגישה.

קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
איזורים בארץ: מרכז, שפלה, דרום
סמן לפניה
איזורים בארץ: שרון, מרכז
סמן לפניה

תגובות הגולשים
שם
1111111111
נושא
2222222222
תוכן
3333333333333
לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

ייעוץ משפטי חינם
כתבות ומאמרים בנושא הכנה למשפט פלילי
סגור