מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind » הגירה ואזרחות » הגירה ואזרחות בחו"ל

הגירה ואזרחות בחו"ל

בשנים האחרונות אנו שומעים חדשות לבקרים על אנשים המהגרים לחו"ל ומחו"ל לארץ. מהו הליך ההגירה? כיצד ניתן לעשות הליך זה? כיצד עורך דין הגירה יוכל לסייע בידינו בעת הליך זה? על כל השאלות הללו ישמחו לענות עורכי הדין המתמחים בתחום
מלא פרטיך ושלח פניה לכל עורכי הדין המסומנים
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
מידע משפטי בתחום הגירה ואזרחות בחו"ל
הגירה הינה תופעה המוכרת לנו משחר ההסטוריה האנושית, בעבר, היגרו אנשים ממקום למקום במטרה להשיג לעצמם מזון ומים. כיום מוגדרת הגירה, כתנועת אוכלוסיה בין מדינות המקפלת בתוכה שינוי מהותי באורחות החיים על כל תחומיהם, החל מהחלפת מקום העבודה, דרך לימוד של שפה חדשה, הסתגלות לתרבות מקומית, מטבע זר ועוד. ישנן מדינות בהן הליך ההגירה פשוט ונוח יותר לדוגמא הגירה בין מדינות האיחוד האירופאי ואילו הגירה בין יבשתית לרוב הינה הליך מורכב וקשה יותר.

הגירה לחו"ל ללא דרכון זר
כמובן, שבמצב בו ברשותך דרכון זר הליך ההגירה יתנהל בקלות יחסית בעיקר מבחינה בירוקרטית. לעומת זאת, במצב בו אין ברשותך דרכון זר אפשר שתתיקל בפרוצדורה ארוכה וסבוכה בדרך להשגת הדרכון הנחשק. לרוב על מנת לקבל דרכון זר נידרשת סיבה מסויימת כגון לימודים ו/או עבודה וגם אז תתקבל אשרה זמנית המוגבלת לתקופה קצרה בלבד שעם סיומה על המהגר לשוב לארצו.

הגירה לחו"ל- הלכה למעשה
לאחר שהחלטת כי ברצונך לבצע הגירה לחו"ל, חשוב לבצע בדיקות והכנות מקדימות על מנת להקל על עצמכם את הליך המעבר. הכנות אלה כוללות בין היתר מציאת דירת מגורים, מציאת מקום עבודה הולם, פתיחת חשבון בנק, קבלה של רישיון נהיגה וחשוב מכל הסדרת מעמד מבחינה מדינתית. הליכים אלה משתנים בתוכנם ממדינה למדינה אך לרוב ניתן לומר כי מדובר בתהליך מורכב ומסורבל ביותר.

סיוע עורך דין מומחה
על מנת להקל על עצמיכם בשלב המקדים למעבר, בשלב המעבר עצמו וכן גם בתקופה הראשונה שלאחר המעבר חשוב להיעזר בסיועו של עורך דין מומחה המתמחה בתחום

ההגירה לחו"ל ומחו"ל
מעבר בסיוע של עורך דין מומחה ילק ויחיש את המעבר בעבורכם עד מאוד כך שתוכלו להיות בטוחים כי הינכם בוחרים את הצעדים הנכונים. בנוסף חשוב להדגיש כי ישנם עורכי דין המתמחים בהגירה למדינות מסוימות והם יוכלו להדריך ולסייע לכם בבחירת איזור מגורים, הדרכה על מדינת היעד וכיוצא בזה.

לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

סגור