מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind » הגירה ואזרחות » אזרחות אנגלית

אזרחות אנגלית

כל ישראלי יגיד לכם, שלהחזיק בארנק עוד אזרחות זה ממש לא דבר רע כל כך...ולא כל שכן שמדובר באזרחות השייכת לאחת ממדינות האיחוד האירופאי. מדינה אחת כזו היא למשל בריטניה. 
מלא פרטיך ושלח פניה לכל עורכי הדין המסומנים
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
מידע משפטי בתחום אזרחות אנגלית
כעקרון בריטניה אינה מדינה שדורשת להחזיק באזרחות בכדי ללמוד או לעבוד בה ואף מעניקה למתמידים ונשארים בה מעל ל 5 שנים ברצף את האופציה להגיש בקשה לאזרחות. יחד עם זאת, ללא אזרחות, התנאים המתקבלים במדינה הם פחותים יותר וגם לא ניתן להינות מכל ההטבות השמורות לאזרחי מדינות האיחוד הכוללים בין השאר גם לימודים בהנחה גדולה או אפילו בחינם בחלק  ממוסדות הלימוד באנגליה וברחבי האיחוד האירופאי.

איך מוציאים אזרחות בריטית?
אם אתם ישראלים בני הורים שנולדו והתחנכו בבריטניה, מן הסתם יהיה לכם קל הרבה יותר להוציא אזרחות אנגלית ומהר יותר לעומת מי שרק הגרו לשם. אם נולדתם בעצמכם שם, עליכם רק להוכיח כי אכן נולדתם שם וכי אתם גם בני הורים שחיו בבריטניה ואז ניתן יהיה לקבל לרוב אזרחות באופן אוטומטי. 

למידע נוסף- פנו למומחה בנושא
בכדי לדעת יותר על איך להוציא ומה כרוך בהוצאת אזרחות זרה מומלץ לפנות למומחה בנושא דוגמת עורך דין לענייני הגירה  או עורך דין שמתעסק בהוצאת אזרחות ובקשות לוויזות. הוא יידע איזה מסמכים נדרש להציג ומה עדיף אולי להצניע בכדי להוציא את הדרכון שתרצו בו. כמובן, שגם לאחר פניה לעו"ד לא בטוח שתקבלו את האזרחות הזו. 

כאשר רוצים לברר שורשים
ומה לגבי מי ששורשיהם מצויים באחת ן המדינות האירופאיות והם נזקקים להוכחה זו בכדי לתבוע חזרה רכוש של המשפחה או כל זכות אחרת שנלקחה מהוריהם בתקופת השואה? גם כאן פנייה לעורך דין העוסק בתחום יכולה בהחלט לסייע שכן לאלו יש לא מעט פעמים קשר עם הרשויות וגישה ליותר ארגונים פרטיים שמתמחים במציאת רשומות היסטוריות של משפחות משנות ה-30 וגם משנות ה-40. 

ואם ברצונכם ללמוד שם?
ריבם פונים להוציא אזרחות בריטית, מתוך מחשבה שזקוקים לה לשם לימודים במדינה זו. ובכן, טעות בידם, שכן המוסדות של אנגליה המצויינים בהם בינלאומיים ואינם תלויי אזרחות כלשהי בכדי להתקבל ללימודים אליהם.

כתבות ומאמרים בנושא אזרחות אנגלית
 • הגרלת גרין קארד לארה"ב
  מדי שנה, ארצות הברית של אמריקה מקנה זכות לכ- 50,000 מועמדים מרחבי העולם להשתתף בהגרלת הגרין קארד למטרות קבלת אשרת הגירה אליה. משמעות האשרות הללו היא אישור רשמי לשהיית קבע כולל אפשרות לתעסוקה בארצות הב...
 • אזרחות רומנית - איך מוציאים דרכון
  לאור הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופי מזה שנים מספר, חלה עלייה משמעותית בכמות המתעניינים והמוציאים אזרחות רומנית, ובמילים אחרות – "אזרחות אירופית" מבוקשת. מהם הצעדים הנחוצים כדי להוציא דרכו...
 • הגירה לאירופה
  במצב שבו לא תמיד יש לנו בטחון מלא במגורים במדינה שלנו, הרבה אנשים שוקלים להוציא אזרחות זרה ואולי אפילו להגר מישראל החוצה. חלק יבחרו לעבור לארה"ב בעוד חלק אחר יתכננו דווקא על הגירה לאירופה. כיצד ע...
 • קבלת אזרחות
  חוק האזרחות אשר נוסד בישראל בשנת 1952 מסדיר את כל העניין הנוגע למי יכול לקבל אזרחות במדינת ישראל. אזרחות אינה דבר של מה בכך והיא מתירה לא מעט זכויות לאדם בעל האזרחות. על כן, על אדם זה ראשית כל להוכיח ...

לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

סגור