מציאת עורך דין בשני שלבים פשוטים
LawFind » הגירה ואזרחות » אזרחות הולנדית

אזרחות הולנדית

בעבור רבים אזרחות זרה יכולה להיות לעזר רב, ככל שכן מדובר באזרחות במדינה המשתייכת לאחת ממדינות האיחוד האירופי. בעלי זיקה למדינת הולנד המעוניינים לבחון את זכאותם להקבלת אזרחות ו/או ויזה, מוזמנים להשאיר פרטיהם ומיטב עורכי הדין ייצרו עימכם קשר בהקדם.
מלא פרטיך ושלח פניה לכל עורכי הדין המסומנים
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר
מידע משפטי בתחום אזרחות הולנדית
אחת המדינות היותר ליברליות באירופה ואף בעולם כולו הינה מדינת הולנד אשר מזמינה אליה מיליוני תיירים בשנה, אך אף אל פי כן, אין זה סוד שהליך קבלת אזרחות להולנד הינו קשה עד מאוד. מדינת הולנד אינה חוששת להצהיר בריש גלי שהיא אינה ששה להעניק אזרחות, תושבות, אשרת עבודה או כל אישור שהייה אחר למי שלא מצליח להוכיח את זכאותו המלאה. הליך קבלת אזרחות בהולנד עלול להיות הליך סבוך, ארוך ומייגע ועל כן מומלץ עד מאוד להיעזר בשרותיו של עורך דין המתמחה באזרחות, הגירה ובעיקר בתחום האזרחות האירופאית.

קריטריונים לקבלת אזרחות הולנדית  
מדינת הולנד מציבה תנאים וקריטריונים ברורים בהתקיימם תיבחן קבלת האזרחות המיוחלת. אחד התנאים העיקריים הינו ילדים להורים בעלי אזרחות הולנדית (אף אם רק אחד מההורים הינו בעל אזרחות הולנדית), לתנאי זה תנאי משנה ביניהם שהמבקש נולד בשנת 1985 ולאחריה. תנאי נוסף מדבר על אדם שהיה אזרח הולנדי וחי בשטחי הולנד למשך שנה לפחות. מדינת הולנד מציבה תנאים נוספים לקבלת אזרחות כגון שליטה בשפה ההולנדית, ויתור על אזרחויות אחרות, אי הרשעה בדין מספר שנים טרם הגשת הבקשה, קשר זוגי של למעלה משלוש שנים עם אזרח/ית הולנדית ועוד.

יתרונותיו הבולטים של הדרכון ההולנדי
כבר בשנת 1948 הקימה מדינת הולנד יחד עם בלגיה ולוקסמבורג את "בנלוקס", אשר הינו מודל ניסיוני של שיתוף פעולה בין המדינות, בהמשך השתייכה מדינת הולנד ל"קהילת הפחם והפלדה האירופאית", כל אלה היוו את אבני הדרך בדרך להקמת האיחוד האירופי- הליך בו הייתה מדינת הולנד אחת המדינות הפעילות והחשובות ביותר. אזרח מדינת הולנד הינו אזרח של האיחוד האירופי במקביל ונהנה מכלל הזכויות הנוגעות לדבר לרבות זכות מעבר בין מדינות האיחוד, הנחות ניכרות בשכר לימוד, הזכות לעבוד באופן לגלי בכל אחת ממדינות האיחוד ועוד.

סיוע בקבלת דרכון הולנדי
כאמור, הליך של הגשת בקשה לקבלת דרכון הולנדי הינו הליך מורכב ביותר, על מנת להגיש את הבקשה יש להגיש לשגרירות הולנד בישראל בליווי מסמכים רבים בהתאם לפרוצדורה ההולנדית. על מנת להקל על עצמך את ההליך במידה ניכרת חשוב מאוד להיות מלווים בעורך דין מומחה המתמחה בתחום זה.

כתבות ומאמרים בנושא אזרחות הולנדית
  • אזרחות רומנית - איך מוציאים דרכון
    לאור הצטרפותה של רומניה לאיחוד האירופי מזה שנים מספר, חלה עלייה משמעותית בכמות המתעניינים והמוציאים אזרחות רומנית, ובמילים אחרות – "אזרחות אירופית" מבוקשת. מהם הצעדים הנחוצים כדי להוציא דרכו...
  • הגירה לאירופה
    במצב שבו לא תמיד יש לנו בטחון מלא במגורים במדינה שלנו, הרבה אנשים שוקלים להוציא אזרחות זרה ואולי אפילו להגר מישראל החוצה. חלק יבחרו לעבור לארה"ב בעוד חלק אחר יתכננו דווקא על הגירה לאירופה. כיצד ע...
  • קבלת אזרחות
    חוק האזרחות אשר נוסד בישראל בשנת 1952 מסדיר את כל העניין הנוגע למי יכול לקבל אזרחות במדינת ישראל. אזרחות אינה דבר של מה בכך והיא מתירה לא מעט זכויות לאדם בעל האזרחות. על כן, על אדם זה ראשית כל להוכיח ...

לייעוץ והכוונה במציאת עורך דין התקשרו עכשיו ל: 03-6958791
או שלחו פרטיכם בטופס הבא ונציגי הייעוץ שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם
קראתי ואני מסכים לתקנון האתר

סגור